UDÁLOSTI

Stručný přehled o tom co se ve Štětince děje. Nejnovější příspěvek se zobrazuje jako první.

Byli jsme opět součástí  Veggie Náplavky

11.9.2022
Jsme moc rádi, že jsme se opět mohli zůčastnit Veggie Náplavky v Praze. I přes občasné přeháňky se den krásně vydařil. Finančně jsme zase o pár krůčků blíže k vlastnímu pozemku.

Děkujeme, že jste si u nás zakoupili naše výrobky a přišli nás pozdravit. Moc rádi s vámi komunikujeme a těší nás, že se na prasátka a cíle Štětinky ptáte.

Organizátoří Veggie Náplavky mají plno práce s chodem tak velké události - my jsme si toho plně vědomi, takže velké díky Vegan Fighter partě!

Kamínky nejen pro ZOO a aukce pro Štětinku

1.7.2022
Facebooková skupina ''kamínky nejen pro zoo'' zařadila i naši neziskovku pro prasátka na měsíc červenec na seznam organizací, kterým pomůže přilepšit si finančně. A tak milé dobrovolnice vyrazily sbírat a malovat kameny, které pak zcela zdarma vložily do veřejné aukce. Do aukce se zapojily kupující - milé dámy, které svými příhozy vyrazily podpořit Štětinku.

Velmi nás těší, že se našlo tolik lidí, kteří se do projektu přihlásili a to zcela dobrovolně a bez profitu.

Po konci aukce se z prodeje kamínků (k nahlédnutí je na našem transparentní veřejném účtu) vybralo přes 19.000 Kč. Moc všem děkujeme!.

Festival Vegetění ve Frýdku-Místku

26.6.2022
V neděli jsme se zůčastnili trhů s názvem Vegetění ve F-M. V krásně zalesněném prostoru ve Faunaparku.

Prezentovaly se zde místní organizace pro zvířataale také stánky místních maloprodejců a kreativních tvůrců. K zakousnutí bylo i dobré jídlo. I my jsme nabídli různé výrobky z naší tvorby.

Budeme na Veggie Náplavce v Praze!

11.4.2022
1.5. 2022 proběhne v Praze na Rašínovém nábřeží festival velkých rozměrů jménem Veggie Náplavka, kterou pořádají lidičky z Vegan Fighteru. Festival se nese v duchu upřímné lásky ke zvířatům a životnímu prostředí. My jsme velmi poctění, že se můžeme zůčastnit této akce, která má již v očích pražáků mnohaletou tradici.

Pokud zavítáte na tuto akci, zastavte se na náš stánek. Rádi si s vámi budeme povídat o našem plánu zrodu azylu pro prasátka v nouzi. Zodpovíme vám vaše dotazy. Můžete se nás zeptat jaký život s prasátky je. Na stánku jsme pro vás připravili i výrobky z naší dílničky (veganské sójové svíčky, ručně malované kameny či bižuterii pro extravagantní divoženky - výtěžek z prodeje zboží bude v plné výši sloužit na sbírku louky pro prasátka).

Můžete se mimo jiné těšit na různé jiné azyly, útulky či organizace, které se věnují zvířatům a navštíví tuto akci. Také na dobrůtky pro mlsné jazýčky ve výtečné rostlinné verzi. Nakoupíte zde i cruelty-free kosmetiku. Celý festival je totiž veganský!

Vemte rodiče, babičku, tetičku a zastavte se! Budeme se na vás moc těšit. Na stánku vás uvítá ctěný člen spolku Tonda se svojí maminkou Maruškou, která nám přislíbila pomoc na stánku.

Ps: Obrázek akce jsme si vypůjčili ze stránek Veggie Náplavky. Mrkněte na jejich stránky www.veggienaplavka.cz